DLACZEGO WHEATEN?

Szukaliśmy psa rodzinnego, o miłym usposobieniu, serdecznego, inteligentnego, bezkonfliktowego. Nasz wybór padł na jedną z najstarszych irlandzkich ras, która jest bardzo popularna w krajach skandynawskich i u naszych zachodnich sąsiadów, IRISH SOFT COATED WHEATEN TERRIER zwany w Polsce Terierem Pszenicznym.

Psy tej rasy są wesołe, przyjacielskie, świetnie dogadują się z innymi zwierzętami, bystre, żywiołowe i inteligentne. Znakomicie sprawdzają się w agility i innych szkoleniach, gdzie mogą się wykazać swoim temperamentem i inteligencją. Uwielbiają zabawę i zapraszają do niej inne psy i ludzi. Pszeniczniaki posiadają unikalną okrywę włosową, miękki, jedwabisty, falujący i lśniący włos. Psy tej rasy nie linieją, więc nie ma problemów z psim włosem na ubraniach, dywanach czy w samochodzie.

Mamą naszej „Kitty”jest  JOKO ONA ŚLICZNA z Ben Nevis.

To najbardziej w tej chwili utytułowana suka tej rasy w Polsce i może poszczycić się następującymi tytułami: INTERCHAMPION, CHAMPION POLSKI, CHAMPION SŁOWACJI, CHAMPION ROSJI, CHAMPION EURAZJI, MŁODZIEŻOWY CHAMPION POLSKI, ZWYCIĘZCA POLSKI 2008, 2009, 2010, ZWYCIĘZCA KLUBU POLSKI 2008, ZWYCIĘZCA KLUBU SŁOWACJI 2010, WOLNA OD DYSPLAZJI STAWÓW BIODROWYCH HD-A , Z PRAWIDŁOWYMI ŁOKCIAMI 0/0, EYE TEST – CLEAR 2009 , 2010

Nasza pszeniczna dziewczynka KAITLYN Top of Ben Nevis FCI spełniła nasze oczekiwania. Jest wspaniałym psem rodzinnym, wesołym, bezkonfliktowym i znakomitą towarzyszką zabaw naszej córki.

 

6

KONTAKT

Kompendium wiedzy o rasie

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s